13 Dzielnica

W niedzielę frost i JaQ wyciągnęli mnie na strzelankę. Udaliśmy się na komercyjne pole paintballowo airsoftowe 13 Dzielnica w Sędziejowicach. Byłem sceptycznie nastawiony. Miałem większą ochotę na procenty niż na grę, samopoczucie do dupy, humor chujowy, miejsce odległe o ponad godzinę drogi, pogoda pod znakiem zapytania. Pojechałem, bo pojechałem. Na zasadzie frost namawia to dobra przejadę się. Jak będzie lipa to posiedzę w aucie, alko będzie jak wrócę.

Miejsce okazało się całkiem fajne do małych szybkich gier. Trochę okopów i mostków, kilka wraków pojazdów, sporo opon i beczek, trochę drzewek i kilka budynków z płyt OSB. Wszystko rozmieszczone w przemyślany sposób, dający możliwość na wyrównaną walkę obu stron. Mapa jakby lustrzana w stylu map do CTF z gier FPS. Zagraliśmy po dwa razy (ze zmianą stron) scenariusze Team DeathMatch, Domination i Poszukiwacz.

Było bardzo dynamicznie i bardzo fajnie. W sumie to napierdalałem jak pokurwiony. Moja CQB-owa eMka z ROF-em 16 BB/s przemieliła ok 4000 kulek w trakcie tej jednej strzelanki. Więcej niż w ciągu ostatnich kilku miesięcy tego roku na wszystkich strzelankach razem wziętych. Ale to dzięki temu, że organizator nie ustalił pluszowo-dziecięcych limitów jak ma to miejsce od dłuższego czasu na lokalnych strzelankach.

Z tego co ludzie gadali na zakończeniu, nasza strona wygrała wszystkie rundy. Ale jakoś nie zwracałem uwagi na wyniki. Jak to się mawia, wygrywa ten, kto się dobrze bawi. I tak było, wszyscy się dobrze bawili, wszyscy zeszli z pola z rogalami na japach, gra była bardzo fajna, dynamiczna, w przyjaznej atmosferze, bez spin i nieporozumień. Pole okazało się fajne, ciekawe, pomysłowe i na pewno jeszcze tam pojedziemy.

Fotki na stronie ATF

Może Ci się spodobać...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Pola nazw i adresy e-mail są wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.