Pożegnanie?

Nadzieja na dożycie sędziwego wieku z moją wadą serca pękła jak bańka mydlana. Od kilku dni odczuwam bardziej niż zwykle niewydolność pikawy. Wchodzenie po schodach na to moje nieszczęsne czwarte piętro to jak wycieczka w góry, a dźwiganie zakupów to istna katorga. Ciężko mi się oddycha, w klacie coś bulgocze, telepie, kłuje i ściska.
W tym stanie zupełnie inaczej postrzegam śmieszność dowcipu o tym jak pacjent w szpitalu krzyczy:
– Siostro, tabletka!
– Podać!?
– Nie, przygniotła!
Wizja czekającej mnie poważnej operacji, myślenie o niej, umartwianie się czy zakończy się sukcesem i czy ją przeżyję, pewnikiem powoduje tylko dodatkowy stres i sprawia, że tak licho się czuję. Po wczorajszej konsultacji z kardiochirurgiem trochę się uspokoiłem, wiem już co mnie czeka, jak to mniej więcej będzie wyglądało. Trochę się uspokoiłem, ale cholernie się boję. Ogólnie jestem dobrej myśli, że wszystko dobrze się skończy, ale gdyby ta strona zniknęła, przestała działać, przez długi czas nie pojawiałyby się nowe wpisy czy fotki to znaczy, że … sami wiecie. Dlatego w razie czego chciałbym dziś tu opisać co jeszcze chciałbym na stronce umieścić.

W Mini Blogu wiele różnych tematów jakie mi w głowie od dawna latają. Z życia codziennego, z życia naszego miasta, karta z historii pewnego zakładu pracy. Błysnął też plan by to zrealizować w formie vloga. W obecnych czasach ludzie zatracają umiejętność czytania więc może vlog trafiłby do szerszego grona odbiorców.

W Foto Blogu oczywiście fotki. Z miejsc do których od kilkunastu lat się wybieram i wybrać nie mogę. Międzyrzecki Rejon Umocniony, kompleks Riese w Górach Sowich, Dąbrowa Leśna, Wilkocin, Krzystkowice, zamek Czocha, Krzyżtopór, Malbork, twierdza Kłodzka, Żyrardów, elektrownia Żarnowiec, Pstrąże, Kłomino, Borne Sulinowo i wiele innych ciekawych miejsc.

Nowy dział Projekty. Dział ten w pierwszej wersji strony był jej najważniejszym elementem, a z biegiem lat został wyparty przez inne śmieci. Projekty to dział o różnych moich dziwnych pomysłach i marzeniach. Zbiór informacji o twórczości pseudo artystycznej, o przedsięwzięciach w których uczestniczyłem, jakich dokonałem lub chcę dokonać.
– O historii dwóch kapeli muzycznych w których byłem perkusistą, mp3 z naszymi kawałkami, wywiady z kolegami z innych kapel itp.
– O tym jak stworzyłem amatorskie lokalne sieci komputerowe, jej historia i fotki.
– Przygoda związana z CentoManią i z airsoftową grupą ATF.
– Dział o moim dziadku Staszku, który był artystą malarzem, jego życiorys i fotki z jego obrazami.
– No i jeszcze takie różne opisy moich ulubionych książek, komiksów, gier planszowych, gier przygodowych, gier, muzyczek i demek z komputerów ośmiobitowych.
– I może jakieś moje szkice, bazgroły, fragmovie z potyczek w ASK-CoolNet, opisy filmów brata w których brałem udział i opisy innych moich stron.

Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy, że zdrówko wróci do normy i planowane działy jednak pojawią się na stronie.

This entry was posted in . Tagged .

Może Ci się spodobać...

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Pola nazw i adresy e-mail są wymagane

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.